Zaskakująco dobry design i kolory Pantone … Kosmetyki Tołpa .

Opakowania kosmetyków i past do zębów. Kolorystyka Pantone (2-3 kolory) plus zadruk środka z mini poradnikiem. Papier dobrej jakości karton jednostronnie powlekany – biały , na moje oko 235 gr. Bardzo ładna forma opakowania, długa , lekka i przyjazna dla oka. Design równie przejrzysty, bez „oczopląsów” , dużo światła i przestrzeni, mieszkanka nowoczesności z surowym pudełkiem lat 60 XX wieku. Więcej tutaj – www.tolpa.pl

ps. Wieczorną porą, po przepysznej kolacji, ukochana Kalina mówi do mnie –  „Mam dla ciebie niespodziankę”. Wiadomo, każdy lubi niespodzianki, więc z zaciekawieniem czekałem kiedy wyciągnie to „coś” z wielkie wielbłądziej „torebki”. Po kilku długich sekundach udało się.  Zobaczyłem pastę do zębów, przeciw parodontozie i krwawieniu. Ukochana została przy wnętrzu, mi pozostało opakowanie .

ps” Chciałem donieść, iż sam nie sprawdzałem ich działania, a jedynie moje zboczenie „czarnej sztuki” i oczy cieszą się fajnym designem . Informuję też, iż nie otrzymałem od producenta nawet jednego testera z wpis tutaj.

 

40+ po godzinie.

Pani w Aptece zaproponowała Mi 50+, co uznałem za sarkastyczny żart, choć pomyślałem, iż może te 50+ są mocniejsze ? Może od razu zacząć od 70+ ?

Można na wspak . Kupić 30+ i pocieszać się napisem rano i wieczorem za jedyne 35 zł. Chyba nie ma tańszej afirmacyjnej terapii.

Tak czy siak kupiłem 40+ i umarłbym ze śmiechu po wyjściu z apteki. Czytam opakowania „Ps … używając oznaczenia 40+ mamy na myśli same plusy posiadania czterdziestki.” Ciekaw jestem co jest na pudełku 70+ ?.  Jest jeszcze kilka drobnych kwiatków w tekście, ale to pozostawiam do sprawdzenia.

Opakowanie, co jest głównym tematem tego wpisu, lepiej wygląda w rzeczywistości niż na reklamie (prawie zawsze jest odwrotnie).

1. Kolorystyka Pantone 2+1, w tym Pantone Metaliczny. Nie mogę znaleźć go w wzorników, więc wydaję mi się , że jest to połączenie złotego 875 i chyba orange 021. Strzelam  Rozkładam pudełko i szukam znaków kalibracyjnych (np.FOGRA). Brak czegokolwiek, wiec produkt starannie zaprojektowany bez „śmieci” na pudełku.

2. Pudełko faktycznie bez folii, więc można im przyznać status do recyclingu.

3. Tubka z aluminium , wiec jak znalazł nadaję się, na zakończenie, do odwiedzenie skupu metali kolorowych. „Złoty pomarańczo-brąz” i aluminiowe tło pięknie się komponują . Tutaj muszą dodać , że zastosowano tam naklejkę z folii samoprzylepnej (mało eko), choć drukarsko prawie idealnie się zlewa (dobry projekt lub dobry drukarz, choć pewnie jedno i drugie).

4. I chyba tyle … czas zająć się zmarszczkami , ale to już do czytania w innym miejscu .

e-mail

drukarnia@polewski.pl

 
 

telefon & mobile phone

+48 604 090 662