Wyłap kolor!

 

Białe do białego, szare z czarnym! Oj nie… znów czerwone majtki ufarbowały koszule!

Halo, halo! Czy panowie mnie słyszą!?

Ejże, sama sobie wymierzam plask linijką po łapach, przecież i panie mieszają kolory w praniu, a panowie bywają niezwykle precyzyjni w dobieraniu ubrań do bębna (znałam takiego, co szarego z brązowym nie wyprałby za nic!)

 


Machine-Wash,-Hot--laundry-symbol

 

Są zatem- niezależne od płci- sytuacje, kiedy miszmasz kolorystyczny psuje nam nastrój i uderza po kieszeniach. No bo taka piękna nowa koszula z egipskiej bawełny, kupiona ukochanemu mężczyźnie z okazji urodzin, trafia do pralki z czarnymi skarpetami i białą piękną po wyjęciu być przestaje…

Producenci jeansów proszą „wash with similar colors”, ale jak tu uzbierać 4-5 kg jeansowego koloru?

 

Do-Not-Tumble-Dry-laundry-symbol

 

Dlatego wymyślono coś takiego jak  wyłapywacze koloru. Specjalne chusteczki, które w tajemniczy sposób mają chronić kolory naszych ubrań.

Z opisu: „Każda absorbetka Colour Catcher posiada specjalny składnik, który działa jak magnes wyłapujący wszystkie uwolnione kolory oraz nieczystości w trakcie prania. Regularne używanie absorbetek chroni białe kolory, rzeczy pozostają białe, a kolory nie są wyblakłe. Teraz można prać bez obaw.”

 

Iron,-High-Heat-laundry-symbol

 

Jeszcze nie spróbowałam. Pranie przed włożeniem do pralki segreguję. Ale znam kogoś, komu sprawię taki prezent;-)

 

p.s.

Kiedy mój syn miał kilka miesięcy, nic nie działało na niego tak uspokajająco jak wpatrywanie się w bęben pralki wypełniony kolorowym praniem. Polecam rodzicom zamiast kreskówek!

 

admin. Link do znaków ostrzegawczych na ubraniach  strzalka

 

Related Posts

e-mail

drukarnia@polewski.pl

 
 

telefon & mobile phone

+48 604 090 662