Panie Prezydencie 1000 lat …

 

Do Prezydenta Poznania

W tak uroczystym dniu nie pozostaje mi nic innego jak złożyć Panu najserdeczniejsze życzenia i życzyć najszybszego powrotu do zdrowia. Widzę, że operacja prowadzona jest przez najwyższej klasy wielkopolskich i światowych specjalistów. Przypadkiem, Dr House nie maczał w tym palców? Słyszałem, że jego babka miała sklepik ze słodkim przed wojną na Kochana.

Cieszy, bo oddycha Pan i ma Pan otwarte oczy. Jak tętno, jeśli mogę zapytać ? Dobre? Ładna dziś pogoda i pewnie ma Pan 120 na 80. Zgadłem ?

Nosi Pan pod sercem nasze ukochane logo miasta Poznania. Wiadomo know-how:) Wielkopolska Jakość:)

Szkoda. Koszula się poplamiła i musi Pan kupić nową. Polecam sklep firmowy z koszulami w centrum handlowym Stary Browar. Ma Pan tam zapewne duże zniżki i może srebrne spinki dadzą gratis.

Mam nadzieję, że przyczyną choroby nie jest maleńkie pękniecie w murze na Bułgarskiej? Niech Pan się tym wszystkim nie przejmuje-  to zapewne sprawka Warszawki albo Legii- i jak najszybciej wraca Nam, Poznaniakom do zdrowia. Całym sercem- nie rozkrojonym- jestem z Panem.

Wuchta Wiary jest za Panem . Kolejorz, Kolejorz, Kolejorz ….

Z wyrazem szacunku

Jacek Polewski*

* nieczysty rasowo Poznaniak; migrant z Kujaw do Wielkopolski- 20 lat temu;  płacący podatki w Urzędzie Skarbowym Jeżyce; nie głosujący w wyborach na Ryszarda Grobelnego.*

 

 

źródła: Ryszard Grobelny na Facebook https://www.facebook.com/rgrobelny?fref=ts

 

A jednak Dr House był w Poznaniu

 

 

Related Posts

e-mail

drukarnia@polewski.pl

 
 

telefon & mobile phone

+48 604 090 662