czarny rower, kawowe kolory i oldschoolowe logo

 

 

Logo w kolorach kawowych, zielony liścik jako kontrapunkt, biały- rozświetlający całość*. Wszystko opisane miękką typografią, z zawijasami, pulchniastą czcionką, informacja o powstaniu Anno Domini 2012 . W ręku kubek styropianowy z makulaturową, brązową obwolutą, z jednokolorowym nadrukiem. Oldschoolowy, czarny rower, lakierowany z połyskiem, drewniane elementy z politurą.

Zmienność, niestałość, przypadkowość. Ruchomy element miasta zatrzymujący się to tu, to tam.

Nieuchwytny, zaskakujący i wytrącający z kalek znanych obrazów i bliskich sercu miejsc. Porusza  przestrzeń, porusza Poznań, buduje dyskomfort w stałości.

Niecodziennością zaciekawia, na chwilę każe się zatrzymać, zanurzyć w kawie i poświęcić się w pełni słodkim** smakom. Zatrzymać się, aby zaraz dalej popędzić.

Kusi zapachem, dobrym latte, kompetentną i miłą obsługą, świetnym pomysłem, dobrym wykonaniem. Polecam i oceniam bardzo wysoko -6***.

Przyjemności!- po poznańsku mówię Wam na zakończenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Film Bike Cafe z YouTube

 

 

 

* Odmiana logo z żółtym środkiem prezentuję się również wyśmienicie, choć można to uznać za brak konsekwencji.

** poznańskie, gwarowe określenie ciastka, ciasta. Często mówi się „idziemy na słodkie”

*** kart punktowych nie lubię, jednak karta CafeBike wydała mi się wizualnie przyjemna, a darmowa 11 kawa zachęcająca. Format poza normą 55 x 85 lub 50 x 90 mm (może o to chodziło???) nie pozwalający schować w przegródkę portfela. Szkoda, że mało rowerowa;(

 

źródła:

https://www.facebook.com/IlikeBikeCafe

http://bikecafe.pl/

 

 

Related Posts

e-mail

drukarnia@polewski.pl

 
 

telefon & mobile phone

+48 604 090 662